{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
708 visninger | Oprettet:

er så skuffet (familie) {{forumTopicSubject}}

først vil jeg lige sige jeg vil ingenting med det her inlæg, skal bare ud med det..

sagen er den at jeg holder føsda for Tiffanie idag (blir 2 på tirsdag )
og har inviteret familien, bare lige den nærmeste og så nogle veninder.
skrev til alle for ca 114 dage siden, og alle svarede de godt ville komme.. så her torsdag skriver min bror at ham og kæresten ikke kommer for han skal ud og ligge tag for min søster, ringer så til min søster og spør om de så heller ikke kommer, og det gjorde hendes mand ikke men hendes og hendes datter gør,, fint fint, så fandme om hun ikke ringer her for en halv time siden om det var ok hun kun lige kiggede ind for hun skulle altså nå rigtig meget idag da hun holder føsda for en kammerat senere,, sir bare ja, for er ved at være pænt trt af aflysninger, så siger hun så "nu husker du at komme i aften ikke". øhm jo hvis jeg kan presse det ind for jeg sagt inden jeg ligger på..
min mors mand kommer ikke for han skulle lige pludselig arbejde.. Tiffanies gudmor svarer slet ikke på om hun kommer så det ved jeg ikke..
så nu kommer min mor, min veninde og hendesw søn og mig og jesper.. virkelig fed føsda..
føler virkelig min familie er skide ligeglade mig mit barn..
skal så lige siges at sidste år til hendes 1 års kom ingen fordi det var for langt at køre for dem( fra nordfyn til fredericia) min søster var den eneste der gad, men dagen før skulle de lige pludselig have en ud og se på deres have..
ihhh... er virkelig ked og sur lige nu.
tak til dem der læste så langt og lod mig læsse af:D og god dag..


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Løbende Gutavberg wc 1.280 kr.
  • Rengøring 1,5 time 500 kr.
  • Løs vandhand skal fastgøres 499 kr.
  • Rep af vaskemaskine 600 kr.
  • Skridsikker måtte 800 kr.
  • Rengøring af køkken opvask og vasket gul i lille gang og køkken 310 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  er så skuffet (familie)
Kommentér på:
er så skuffet (familie)

Annonce